Manager ds. sprzedaży | Outsourcing, leasing pracowniczy

Agencja pośrednictwa pracy
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Agencja pośrednictwa pracy poszukuje Managera ds. sprzedaży.

Oczekiwania:
* doświadczenie w sprzedaży B2B
* mile widziana znajomość branży (outsourcing, leasing pracowniczy)
* odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość
* samodzielność oraz dobra organizacja pracy
* bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
* umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów, miła aparycja
* znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
* reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych
* kontakt z zakładami, firmami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy
* przygotowywanie i przedstawianie oferty firmy
* działania mające na celu zwiększenie sprzedaży firmy
* pomoc w koordynacji działań marketingowych związanych z
pozyskiwaniem nowych kontrahentów

Gwarantujemy:
* zatrudnienie na uczciwych warunkach w oparciu o umowę o pracę
* pracę w systemie hybrydowym (najczęściej zdalnie)
* wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
* samodzielność i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
* dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)